• 7/24 Yol Yardım Merkezi

İzmir Oto Çekici

HASAN KIZGINGÜNEŞ

GİZEM YOLYARDIM & NAKLİYAT

HASAN KIZGINGÜNEŞ 0(532) 675 61 97 Buca, İzmir
Merhaba, Ben GİZEM YOLYARDIM & NAKLİYAT yetkilisi HASAN KIZGINGÜNEŞ. Oto Çekici hizmetleri için 7/24 arayabilirsiniz.
HASAN KIZGINGÜNEŞ

GİZEM YOLYARDIM & ASİSTANCE

HASAN KIZGINGÜNEŞ 0(532) 675 61 97 Karşıyaka, İzmir
Merhaba, Ben GİZEM YOLYARDIM & ASİSTANCE yetkilisi HASAN KIZGINGÜNEŞ. Oto Çekici hizmetleri için 7/24 arayabilirsiniz.
BURAK EFE ATSIZ

EFE ASİSTANCE & YOLYARDIM

BURAK EFE ATSIZ 0(532) 296 17 46 Konak, İzmir
Merhaba, Ben EFE ASİSTANCE & YOLYARDIM yetkilisi BURAK EFE ATSIZ. Oto Çekici hizmetleri için 7/24 arayabilirsiniz.
Abdullah  Kahraman

Alo Bornova Yol yardım

Abdullah Kahraman 0(543) 203 17 92 Bornova, İzmir
Merhaba, Ben Alo Bornova Yol yardım yetkilisi Abdullah Kahraman . Oto Çekici hizmetleri için 7/24 arayabilirsiniz.
Abdullah  Kahraman

Kahraman Asistance & Yol Yardım

Abdullah Kahraman 0(543) 203 17 92 Çiğli, İzmir
Merhaba, Ben Kahraman Asistance & Yol Yardım yetkilisi Abdullah Kahraman . Oto Çekici hizmetleri için 7/24 arayabilirsiniz.
Abdullah  Kahraman
Merhaba, Ben alo Karşıyaka Asistance & Yol yardım yetkilisi Abdullah Kahraman . Oto Çekici hizmetleri için 7/24 arayabilirsiniz.
Abdullah  Karaman
Merhaba, Ben Karaman yol yardım asistance yetkilisi Abdullah Karaman . Oto Çekici hizmetleri için 7/24 arayabilirsiniz.
Abdullah  Kahraman

Alo menemen Yol yardım

Abdullah Kahraman 0(543) 203 17 92 Menemen, İzmir
Merhaba, Ben Alo menemen Yol yardım yetkilisi Abdullah Kahraman . Oto Çekici hizmetleri için 7/24 arayabilirsiniz.
Turan  Gider
Merhaba, Ben Gider Vinç & Asistance yetkilisi Turan Gider . Oto Çekici hizmetleri için 7/24 arayabilirsiniz.
Turan  Gider
Merhaba, Ben Gider Asistance & Vinç Hizmetleri yetkilisi Turan Gider . Oto Çekici hizmetleri için 7/24 arayabilirsiniz.
İzmir Oto Çekici

İzmir Çekici Hizmetlerinde Kalite

İzmir Oto Çekici Kaliteli, hızlı ve ekonomik bir şekilde oto kurtarma ve çekici hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde sizleri asla yalnız bırakmayacak olan ekiplerimizle tanışabilirsiniz. Bu sayede İzmir merkez ve çevre illerinde en kaliteli, kusursuz ve ucuz fiyatlı çekici hizmetlerinden faydalanabileceksiniz. Araçlarınızı bulundukları alanlardan çekerek daha güvenli ve tehlikesiz ortamlara ulaşmanızı sağlayacak olan ekiplerimiz sayesinde çok daha rahat edebileceğinizi aktarmaktayız. İzmir içerisinde, merkezinde veya çevre ilçelerinde ve ulaşılması zor olan alanlarda dahi bizleri arayarak talep edeceğiniz yol yardım ve çekici servisi ile ilgili hizmetlerde sınır tanımadan hareket etmekteyiz.

Oto çekici ihtiyacınızın olduğu her alandan bizlere ulaşabilir ve konumlarınızı bildirebilirsiniz. Böylelikle sizler için yönlendireceğimiz en yakın ekiplerimiz sayesinde, geniş araç filomuzdan faydalanarak araçlarınızın istediğiniz alana ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Şehir içinde veya şehir dışındaki bir adreste araçlarınızın çekici hizmetlerinden faydalanmasını gerektiren bir durumun oluşması halinde hiç vakit kaybetmeden ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. Ucuz fiyatlı çekici hizmetlerinden faydalanmanızın bir telefon kadar uzağınızda olduğunu belirtmekteyiz.

 

İzmir Çekici Çağırmak İçin Ara

Oto çekici ve kurtarma hizmetlerinde lider konumda olan firmalarımız sayesinde ucuz fiyatlı ve hızlı hizmetlerden faydalanabileceksiniz. Sizler de çekici çağırmak için İzmir'da hizmetlerini sürdürmekte olan firmalarımızı hemen arayabilirsiniz. Bizlere 7/24 ulaşarak araçlarınızla ilgili arıza durumlarında gerekli talepleri ulaştırabilirsiniz. Kazaların yaşandığı bölgelerde araçlarınızın trafik düzenini aksatmaması için bulundukları alanlardan çekilmesi esnasında devreye girmekteyiz. Ayrıca yolda kaldığınızda gerekli çözümleri elde edebilmeniz için yardımcı olmaktayız. Sizlere ekonomik seviyelerdeki fiyatlarımızla hizmet vermekte olup, memnun kalacağınız tüm adımları atmaya devam ediyoruz. Akü veya yakıt desteklerinin sağlanmasında gerekli hizmetlerden faydalanabilmek için bizleri arayabilirsiniz.

 

İzmir Çekici Yardımı Adresi

Bulunduğunuz adres İzmir'a yakın bir konumda olması halinde gerekli yönlendirmeleri gerçekleştirerek hemen yanı başınıza ulaşmaktayız. Böylelikle araçlarınızı ve hayatınızı ne kadar önemsediğimizi açık bir şekilde ifade etmekteyiz. Düzenli bir şekilde eğitimleri alan ve oto çekici hizmetlerinde kaliteyi ayağınıza kadar getiren ekiplerimiz sayesinde herhangi bir sorunu yaşamanızın önüne geçmekteyiz. Araçlarınızın markası ve modeli ne olursa olsun, en uygun araçları temin ederek taşıma işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sizler de İzmir'da çekici yardımına ihtiyaç duyduğunuz anda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Servislerimizi yönlendirerek bulunduğunuz adreslere ulaşmasını sağlayabilir ve böylelikle asla yarı yolda kalmayacağınızı görebilirsiniz. Hızlı bir şekilde hareket ederek sizleri mağdur etmeyecek hizmetleri sunan ekiplerimizle tanışmak ve bu kaliteli hizmetlerden ekonomik fiyatlarla faydalanmak istediğinizde tek yapmanız gereken şey bizlere ulaşmak olacaktır.