• 7/24 Yol Yardım Merkezi

Ankara Oto Çekici

ÖZCAN ÖZTÜRK

ÖZCAN YOL YARDIM

ÖZCAN ÖZTÜRK 0(506) 135 92 06 Polatlı, Ankara
Merhaba, Ben ÖZCAN YOL YARDIM yetkilisi ÖZCAN ÖZTÜRK. Oto Çekici hizmetleri için 7/24 arayabilirsiniz.
BARIŞ AKGÜL

ELMADAĞ YOL YARDIM

BARIŞ AKGÜL 0(543) 447 18 49 Elmadağ, Ankara
Merhaba, Ben ELMADAĞ YOL YARDIM yetkilisi BARIŞ AKGÜL. Oto Çekici hizmetleri için 7/24 arayabilirsiniz.
MERTCAN TATLI

TATLI YOL YARDIM

MERTCAN TATLI 0(553) 083 36 09 Gölbaşı, Ankara
Merhaba, Ben TATLI YOL YARDIM yetkilisi MERTCAN TATLI. Oto Çekici hizmetleri için 7/24 arayabilirsiniz.
Serkan  Özdemir

Ecrin-Efe Asistance & Yol Yardım

Serkan Özdemir 0(546) 120 07 24 Keçiören, Ankara
Merhaba, Ben Ecrin-Efe Asistance & Yol Yardım yetkilisi Serkan Özdemir. Oto Çekici hizmetleri için 7/24 arayabilirsiniz.
Serkan Selcuk Özdemir

Orkun Asistance & Yol Yardım

Serkan Selcuk Özdemir 0(546) 120 07 24 Yenimahalle, Ankara
Merhaba, Ben Orkun Asistance & Yol Yardım yetkilisi Serkan Selcuk Özdemir. Oto Çekici hizmetleri için 7/24 arayabilirsiniz.
Suat Öztepe
Merhaba, Ben Huzur Asistance & Yol Yardım yetkilisi Suat Öztepe. Oto Çekici hizmetleri için 7/24 arayabilirsiniz.
Ankara Oto Çekici

Ankara Çekici Hizmetlerinde Kalite

Ankara Oto Çekici Kaliteli, hızlı ve ekonomik bir şekilde oto kurtarma ve çekici hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde sizleri asla yalnız bırakmayacak olan ekiplerimizle tanışabilirsiniz. Bu sayede Ankara merkez ve çevre illerinde en kaliteli, kusursuz ve ucuz fiyatlı çekici hizmetlerinden faydalanabileceksiniz. Araçlarınızı bulundukları alanlardan çekerek daha güvenli ve tehlikesiz ortamlara ulaşmanızı sağlayacak olan ekiplerimiz sayesinde çok daha rahat edebileceğinizi aktarmaktayız. Ankara içerisinde, merkezinde veya çevre ilçelerinde ve ulaşılması zor olan alanlarda dahi bizleri arayarak talep edeceğiniz yol yardım ve çekici servisi ile ilgili hizmetlerde sınır tanımadan hareket etmekteyiz.

Oto çekici ihtiyacınızın olduğu her alandan bizlere ulaşabilir ve konumlarınızı bildirebilirsiniz. Böylelikle sizler için yönlendireceğimiz en yakın ekiplerimiz sayesinde, geniş araç filomuzdan faydalanarak araçlarınızın istediğiniz alana ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Şehir içinde veya şehir dışındaki bir adreste araçlarınızın çekici hizmetlerinden faydalanmasını gerektiren bir durumun oluşması halinde hiç vakit kaybetmeden ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. Ucuz fiyatlı çekici hizmetlerinden faydalanmanızın bir telefon kadar uzağınızda olduğunu belirtmekteyiz.

 

Ankara Çekici Çağırmak İçin Ara

Oto çekici ve kurtarma hizmetlerinde lider konumda olan firmalarımız sayesinde ucuz fiyatlı ve hızlı hizmetlerden faydalanabileceksiniz. Sizler de çekici çağırmak için Ankara'da hizmetlerini sürdürmekte olan firmalarımızı hemen arayabilirsiniz. Bizlere 7/24 ulaşarak araçlarınızla ilgili arıza durumlarında gerekli talepleri ulaştırabilirsiniz. Kazaların yaşandığı bölgelerde araçlarınızın trafik düzenini aksatmaması için bulundukları alanlardan çekilmesi esnasında devreye girmekteyiz. Ayrıca yolda kaldığınızda gerekli çözümleri elde edebilmeniz için yardımcı olmaktayız. Sizlere ekonomik seviyelerdeki fiyatlarımızla hizmet vermekte olup, memnun kalacağınız tüm adımları atmaya devam ediyoruz. Akü veya yakıt desteklerinin sağlanmasında gerekli hizmetlerden faydalanabilmek için bizleri arayabilirsiniz.

 

Ankara Çekici Yardımı Adresi

Bulunduğunuz adres Ankara'a yakın bir konumda olması halinde gerekli yönlendirmeleri gerçekleştirerek hemen yanı başınıza ulaşmaktayız. Böylelikle araçlarınızı ve hayatınızı ne kadar önemsediğimizi açık bir şekilde ifade etmekteyiz. Düzenli bir şekilde eğitimleri alan ve oto çekici hizmetlerinde kaliteyi ayağınıza kadar getiren ekiplerimiz sayesinde herhangi bir sorunu yaşamanızın önüne geçmekteyiz. Araçlarınızın markası ve modeli ne olursa olsun, en uygun araçları temin ederek taşıma işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sizler de Ankara'da çekici yardımına ihtiyaç duyduğunuz anda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Servislerimizi yönlendirerek bulunduğunuz adreslere ulaşmasını sağlayabilir ve böylelikle asla yarı yolda kalmayacağınızı görebilirsiniz. Hızlı bir şekilde hareket ederek sizleri mağdur etmeyecek hizmetleri sunan ekiplerimizle tanışmak ve bu kaliteli hizmetlerden ekonomik fiyatlarla faydalanmak istediğinizde tek yapmanız gereken şey bizlere ulaşmak olacaktır.